Kontakt
Strefa Wege & Chillout
Chwila przerwy
Strefa chillout
Dobre spa posiadają strefę chillout. Tak jest też u nas- jednak nasza strefa to unikatowość, przestrzeń niespotykana w innych miejscach.
Strefa wege&Chillout to miejsce stworzone dla miłośników zdrowego żywienia. To multimedialna sala gdzie leżąc w hamaku możemy odpocząć, przeczytać książkę, rozkoszować się smacznymi drinkami, ciastem, sałatkom lub innymi potrawami kuchni Wege&Raw.

Multimedialna sala

Odpoczynek dla każdego

Jedzenie

Najlepsze potrawy Wege&Raw

Zajęcia

Cykliczne workshopy

Imprezy okolicznościowe

Zorganizuj swój event 

Nasze jedzenie
Posiłki wege
Cóż jest piękniejszego niż bogaty w wartości energetyczne, witaminy i mikroelementy posiłek wegański. Podczas produkcji napoi, koktajli, sałatek, ciast wykorzystujemy tylko biologiczne owoce i warzywa, jadalne kwiaty, naturalne składniki słodzące jak figi, daktyle, syropy klonowe, erytrytol, suszone owoce.
Dodatkowe zajęcia
Workshopy
Dodatkową atrakcją odbywającą się w przestrzeni chillout są cykliczne zajęcia dla każdej grupy wiekowej z produkcji mydła, olejków, perfum. W inne dni odbywają się spotkania z poezją lub z książką. Jeszcze inne terminy to młodzi artyści pokazujący co w im w duszy gra.
EVENTY
Uroczystości
Chcesz zgłosić swój talent, lub zorganizować urodziny, wieczór panieński skontaktuj się z nami. Posiłki przygotowujemy po wcześniejszej rezerwacji terminu. W tym celu skontaktuj się z recepcją

Kontakt
homeuserslaptop-phonedinner
pl_PL