Kontakt
Spa
&
Art
Bali
 Kołobrzeg
Zamów wizytę
czytaj więcej
Spa & Art Bali
Nasze Spa
Nasze Spa utrzymane jest w stonowanej kolorystyce – dominują tu barwy ziemi, a do wykończenia wnętrz wykorzystane zostały tylko naturalne materiały, takie jak: beton, muszle, kamień, cegła, drewno.
Wszystkie meble wykonane są ręcznie przez indonezyjskich artystów, wnętrza zdobią ściany kwiatów w ilości 821 szt produkujące tlen, oczyszczające powietrze oraz 5.5 metrowy wodospad.
Podejście w Polsce
Przyjrzyjmy się standardowemu Spa jakich nie mało na rynku Polskim. Wchodzimy do środka na wstępie wita nas uśmiechnięta Pani lub Pan; rozbieramy się i oddajemy w ręce profesjonalisty po godzinie masażu nasze ciało jest wypoczęte, co jednak z naszą duszą ? Ona dalej oczekuje w poczekalni. Czy tak ma wyglądać wypoczynek? To co się stało łatwo porównać do wizyty w muzeum. Jeszcze niedawno wchodząc do środka otrzymywaliśmy kapcie, dalej nasz zmysł wzroku rozpoczynał zwiedzanie, jednak pozostałe zmysły dalej „stały” przy kasie. Nowoczesne muzea wyszły z potrzebą uświadamiania człowieka oddziałując na 5 zmysłów. Pobudzają nas po przez multimedia, wizualizacje, dźwięki, zapach. Starają się zbudować świat który wciągnie nas dogłębnie.
Należy pamiętać, że sztuka odpoczynku przejawia się w wielu obszarach kiedy je połączymy uzyskamy gwarancję całkowitego relaksu.
Nasza idea
Spa&Art
Za ideą Spa&Art nie kryje się tylko masaże. Masaż to odpoczynek zmysłu dotyku, węchu i słuchu. Dla pełnej harmonii musimy ukoić jeszcze zmysł smaku i wzroku. Cóż jest piękniejszego niż bogaty w wartości energetyczne, witaminy i mikroelementy posiłek wegański. Podczas produkcji napoi, sałatek, ciast wykorzystujemy tylko biologiczne owoce i warzywa, jadalne kwiaty, naturalne składniki słodzące jak figi, daktyle, syropy klonowe, erytrytol, suszone owoce.
Masaże
Masaż balijski
Dla pełnego zrozumienia aspektu połączenia Spa z działem Art. należy bliżej przyjrzeć się fenomenowi masaży Balijskich.
Masaż balijski to połączenie starożytnych metod rodem z Chin i Indii - akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Wywodząca się z wyspy Bali i Jawy technika należy do najczęściej wybieranych przez Europejczyków metod masażu.
Kiedy pojęcie spa&art jest znane
Bali
Kiedy pojęcie spa&art jest już znane czas wspomnieć coś o BALI.
Wszystkie nasze gabinety obsługują balijskie masażystki. Charakter wyspy Bali idealnie wpisuje się w zamierzenie holistycznego podejścia do ciała i umysłu. Nikt nie potrafi tak dobrze masować jak Balijczycy….
Bali to zapachy, rośliny, zioła, kultura, rękodziełu, radość, dobro i naturalne budulce. Bali to namiastka polski lat 60- 80 kiedy w każdym domu kobiety potrafiły wyszywać, szyć…. Tworzyć. To lata kiedy żyła każda dziedzina sztuki od mebli, przez ceramikę, szkło, biżuterię, plakaty, modę po wzornictwo przemysłowe. Pomimo, że wielu Polakom lata 60-80 kojarzą się z ponurą rzeczywistością PRL-u, a jednak lata te otoczone są kultem, jako niezwykle kreatywny okres. Specyficzna aura ówczesnego twórczego fermentu do dzisiaj inspiruje różne gałęzie twórczości.
Czym się zajmujemy
Nasze zabiegi
Wszystkie zabiegi
Zabiegi Spa
Zobacz wszystkie dostępne zabiegi w naszym Spa&Art Bali
Zobacz
pl_PL