Kontakt
Gabinety
Połączenie
Spa & Art
Dla pełnego zrozumienia aspektu połączenia Spa z działem Art. należy bliżej przyjrzeć się fenomenowi masaży Balijskich.
Masaż balijski to połączenie starożytnych metod rodem z Chin i Indii - akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Wywodząca się z wyspy Bali i Jawy technika należy do najczęściej wybieranych przez Europejczyków metod masażu.
Masaż balijski
Masaż balijski ma za zadanie sprawić, że poczujesz całkowitą harmonię duszy i ciała. Aby to osiągnąć, masażysta uciska konkretne części ciała, co usprawnia krążenie krwi i limfy w organizmie i umożliwia swobodny przepływ energii. Masażysta wykonuje szereg czynności: uciska, rozciera, rozciąga, opukuje i gładzi wybrane miejsca, rozluźniając napięte mięśnie oraz wprowadzając masowaną osobę w spokojny, relaksujący nastrój. Podczas pracy używa dłoni i przedramion, odpowiednio balansując ciężarem swojego ciała i wykonując precyzyjne ruchy. Oddziałuje na kanały przepływu energii, odblokowując je i przywracając organizmowi stan równowagi ciała i psychiki Należy pamiętać, że sztuka odpoczynku przejawia się w wielu obszarach kiedy je połączymy uzyskamy gwarancję całkowitego relaksu.
Gdzie pracujemy
Nasze gabinety
Apartamenty w Kołobrzegu
Weekend w Spa
Chcesz spędzić u nas weekend połączony z masażami, szukasz miejsca na organizacje ważnego wydarzenia, a może po prostu pragniesz wypocząć wśród wydm, fal i pięknych wnętrz zapraszamy do rezerwacji apartamentu.
Więcej
pl_PL