Kontakt
Kosmetyki
Organique
Kosmetyki
Całe nasze spa tworzy natura, ręcznie robione meble, żywe kwiaty zero plastiku. Wybór marki kosmetyków na których pracują nasze masażystki był prosty musi być to firma która tworzy produkt z eko sercem taka właśnie jest ORGANIQUE- bo to o niej mowa.

Organigua - Tworzymy kosmetyki przyjazne dla skóry i bliskie naturze. Pozbawiamy nasze kosmetyki agresywnych środków konserwujących, myjących i pianotwórczych, które mogą wywołać podrażnienia czy przesuszenia.
Nasze kosmetyki
Oznakowanie
Kosmetyki za znakiem „INSPIRED BY NATURE” nie zawierają parabenów, PEG-ów, SLS, parafiny, wazeliny, silikonów, donorów formaldehydu i etanoloamin.
Znak vegan - receptura kosmetyków nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego rekomendowane jest również dla wegetarian i wegan.
Znak wody żywej - szczególnie dbamy o jakość wody w naszych produktach. To główny i najważniejszy ich składnik. Kosmetyki Organique produkowane są na wodzie żywej, która wspiera zdrowie i dobrostan.
Eco formuła - zastosowane surowce są akceptowane przez instytucje certyfikujące kosmetyki.
Animal friendly - zgodnie z obowiązującymi przepisami od 2013 na terenie Unii Europejskiej obowiązuje zakaz obrotu kosmetykami testowanymi na zwierzętach. Żaden kosmetyk Organique nigdy nie był i nie będzie testowany na zwierzętach.
Kosmetyki w opakowaniach zdatnych do recyklingu - w trosce o środowisko stale wprowadzamy zmiany, zarówno podczas produkcji kosmetyków, jak i w procesie ich pakowania. Opakowania, w których znajdują się kosmetyki Organique są zdatne do recyklingu.
Kontakt
Zarezerwuj swój zabieg
Jesteś zaineresowany zabiegiem przy użyciu najlepszych kosmetyków? Zadzwoń.
Kontakt
pl_PL